Zwiastowanie

ADWENTOWY KRĄG DZIELENIA DLA MAM

Z Maryją

WOKÓŁ WARTOŚCI

BÓG * ROZWÓJ * RODZINA

PROGRAM:

dodatkowo

JAK TO SIĘ BĘDZIE ODBYWAĆ ?

CO DA CI UDZIAŁ W TYM KRĘGU?

Nazywam się

Monika Myszka-Wieczerzak

Tworzę rozwojową agroturystykę Dom Dobre Miejsce w Zawoi pod Babią Górą – miejsce, które jest ostoją refleksyjności w tym zabieganym świecie.

Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci oraz autorką Rocznego Programu Rozwojowego dla Mam wg koncepcji Domowych Pomieszczeń.

Tradycyjnie już – od 4 lat – organizuję w adwencie bezpłatną ścieżkę rozwojową dla kobiet, podczas której daję im zasmakować mocy wspierającego się kręgu osób o podobnych wartościach.

Z roku na rok to bardzo ubogacające doświadczenie – możliwość uczestniczenia w duchowej i emocjonalnej wspólnocie,  która nie ocenia oraz daje ogrom akceptacji i wsparcia.

Wiele kobiet dzieli się ze mną, że wraca pamięcią do tego grudniowego czasu przez lata. To czas wielu wewnętrznych przełomów.

UCZESTNICZKI MOICH ROZWOJOWYCH INICJATYW PISZĄ:

Magdalena Płonka

Uczestniczyłam w ADWENTOWEJ ŚCIEŻCE ROZWOJOWEJ już dwukrotnie. Natknęłam się na tę propozycję w Internecie w zasadzie przypadkowo, choć teraz z perspektywy czasu uważam, że nic nie dzieje się przypadkiem. Zdecydowałam się na udział z ciekawością, ale też nieśmiałością, traktując to jako mały eksperyment. Pragnęłam po prostu przeżyć czas adwentu "głębiej" - nie tylko w sensie religijnym, ale też w szerszej perspektywie. Dziś jestem sobie wdzięczna za tę decyzję, ponieważ był to pierwszy krok ku zmianie siebie i swojego życia na lepsze. Wiem, że to brzmi dość górnolotnie, ale tak właśnie jest. Myśli, refleksje i ćwiczenia z ADWENTOWEJ ŚCIEŻKI pomogły mi spojrzeć w głąb siebie, dokonać "porządków", po to aby móc ruszyć dalej w drogę swojego wewnętrznego rozwoju. Pokazały mi też jak tę teorię przekuć na praktykę. Program jest doskonale przygotowany merytorycznie, ale także bardzo pomysłowo opracowany. Nieocenionym dopełnieniem jest osoba Moniki, która z zaangażowaniem, pasją, otwartością, autentycznością i delikatnością prowadzi uczestników krok za krokiem do osobistego rozwoju. Bardzo ubogacająca jest też możliwość wymiany myśli z innymi uczestniczkami. Wszystko to sprawia, że adwentowy czas oczekiwania na Boże Narodzenie jest szczególny, wyjątkowy, wartościowy i ubogacający. Może też być małym krokiem do wielkiej zmiany. Szczerze polecam!!! Do zobaczenia na tegorocznym ADWENTOWYM KRĘGU DZIELENIA DLA MAM. Sama jestem ciekawa, co Monika przygotowała dla nas tym razem.

Hanna Turkowska

Jako młoda mama zupełnie nie miałam siły na podejmowanie heroicznych pobudek roratnich, a dłuższa modlitwa często kończyła się uśnięciem. Nie chciałam jednak, by adwent przeszedł "bez zmiany". Pod opieką Maryi więc udałam się na "ścieżki adwentowe" przygotowane przez Monikę i choć nie było to działanie modlitewne - było błogosławione. Bez przesytu zadań i treści do wchłonięcia, a z możliwością dzielenia się przeżyciami, dawania i przyjmowania wsparcia od innych kobiet, idących tymi ścieżkami. Chętnie podrepczę dalej... "

POZWÓL SOBIE NA TO WYJĄTKOWE ADWENTOWE DOŚWIADCZENIE

Scroll to Top