ADWENTOWA ŚCIEŻKA ROZWOJOWA DLA MAM 2020

JAK DAWAĆ

samej sobie

EMOCJONALNE WSPARCIE

DROGA DO LEPSZEJ RELACJI Z BOGIEM, Z SOBĄ I Z BLISKIMI

ZAPISZ SIĘ

OTRZYMASZ

PLAN DZIAŁANIA JEST TAKI

  • I TYDZIEŃ ADWENTU – intensywny czas uczenia się, kiedy w 3 nagraniach video opowiem Ci o 3 wspierających praktykach, dzięki którym będziesz mogła dawać sobie samej emocjonalne wsparcie od zaraz.
  • KOLEJNE TYGODNIE ADWENTU – czas w grupie na ćwiczenie tych trzech wspierających praktyk, wszystko pod moim czujnym okiem i w społeczności kobiet, którym też zależy na lepszej relacji z Bogiem, z sobą i z bliskimi.

CHĘTNIE CIĘ POPROWADZĘ

NAZYWAM SIĘ MONIKA MYSZKA-WIECZERZAK

Wspieram mamy, które pragną tworzyć takie domy, które są prawdziwą ostoją

Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci oraz autorką Rocznego Programu Rozwojowego dla Mam wg koncepcji Domowych Pomieszczeń. 

Adwentowa Ścieżka Rozwojowa, którą prowadzę już od 3 lat, jest bezpłatną inicjatywą, podczas której daję zasmakować kobietom rozwoju duchowego i emocjonalnego w gronie wspierającej się społeczności, która nie ocenia i daje ogrom akceptacji i zrozumienia.

UCZESTNICZKI MOICH INICJATYW SĄ ZACHWYCONE

Monika jest animatorem, swoim świadectwem ożywia i inspiruje do zastanowienia się nad sobą. Jest serdeczna i ciepła, dba o uczestników, karmi ich swoim doświadczeniem, a jednocześnie zostawia im przestrzeń.
Agnieszka Dylewicz
Monika jest wspaniałą prowadzącą. Jest niczym plaster miodu na duszę matki - ma duże doświadczenie i wie, jak je przekazać bez nacisku i krytyki. Mam wrażenie, że biorę udział w czymś wyjątkowym.
Anna Czechowicz
Jestem pod wrażeniem, jak bardzo przemyślane były te wszystkie treści od Moniki oraz jak wiele pozwalają odkryć w samej sobie, uporządkować, czy choćby dostrzec pewne rzeczy, nad którymi warto popracować kiedyś.
Lidia Rusztowicz-Urbaczek

DOŁĄCZ DO KOBIET, DLA KTÓRYCH WAŻNY JEST BÓG, ROZWÓJ I RODZINA

KORZYŚCI DLA CIEBIE

SENSOWNIE, TWÓRCZO I GŁĘBOKO PRZEŻYJESZ ADWENT 2020

NIE TYLKO ZYSKASZ INSPIRACJĘ I NOWĄ WIEDZĘ, ALE BĘDZIESZ MIEĆ PRZESTRZEŃ NA TO, BY WCIELIĆ JĄ W ŻYCIE I PRZEĆWICZYĆ W GRONIE WSPIERAJĄCYCH KOBIET

.
Scroll to Top