I od tej godziny uczeń wziął ją do siebie… (J 19, 27)

20 inspiracji
JAK OŻYWIĆ SWOJĄ MODLITWĘ I ZBUDOWAĆ BLISKĄ RELACJĘ Z MARYJĄ

przez cały październik 2019 w Twojej mailowej skrzynce

plus

wspólnota mam na facebooku

Podpowiem Ci, co to znaczy
WZIĄĆ MARYJĘ DO SIEBIE
i jaką radość oraz ukojenie
może Ci to przynieść...

NAZYWAM SIĘ MONIKA MYSZKA-WIECZERZAK

Wspieram mamy, które pragną tworzyć takie domy, które są prawdziwą ostoją

Jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci oraz autorką Rocznego Programu Rozwojowego dla Mam wg koncepcji Domowych Pomieszczeń. Pomagam kobietom rozwijać się i poukładać relację z Bogiem, z sobą i z bliskimi.

Z różańcem i z Maryją bardzo długo było mi nie  po drodze… Jak się to zmieniło i jakie są tego owoce? Dowiesz się w naszej SZKOLE RÓŻAŃCA :).

CZEGO KONKRETNIE MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

  • 20 krótkich, a jednocześnie bardzo konkretnych wskazówek, które będziesz mogła wykorzystać od razu w swojej modlitwie (niezależnie od tego czy masz czas i siłę, by odmówić danego dnia cały różaniec, jedną dziesiątkę czy tylko tzw. „Zdrowaśkę…”)
  •  4 filmików udostępnianych raz w tygodniu, dzięki którym zbliżysz się bardziej do Maryji i okryjesz, że tak naprawdę Ona już jest blisko Ciebie, by Cię wspierać, pokrzepiać Cię i towarzyszyć Ci każdego dnia
  • wspólnoty kobiet, z którymi szczerze i otwarcie będziesz mogła podzielić się swoimi trudnościami w modlitwie różańcowej, skorzystasz z doświadczenia i świadectwa innych oraz będziesz miała komu powierzyć swoje intencje
  • kilku niespodzianek, o których nie mogę Ci teraz powiedzieć więcej, ale jestem pewna, że poruszą Twoje wrażliwe serce…

Uczestniczki moich różnych inicjatyw rozwojowych mówią:

Monika jest animatorem, swoim świadectwem ożywia i inspiruje do zastanowienia się nad sobą. Jest serdeczna i ciepła, dba o uczestników, karmi ich swoim doświadczeniem, a jednocześnie zostawia im przestrzeń.
Agnieszka Dylewicz
Monika jest wspaniałą prowadzącą. Jest niczym plaster miodu na duszę matki - ma duże doświadczenie i wie, jak je przekazać bez nacisku i krytyki. Mam wrażenie, że biorę udział w czymś wyjątkowym.
Anna Czechowicz
Jestem pod wrażeniem, jak bardzo przemyślane były te wszystkie treści od Moniki oraz jak wiele pozwalają odkryć w samej sobie, uporządkować, czy choćby dostrzec pewne rzeczy, nad którymi warto popracować kiedyś.
Lidia Rusztowicz-Urbaczek
Scroll to Top