Miło Cię tu gościć!

Monika Myszka Wieczerzak animator rozwoju osobistego

Nazywam się Monika Myszka-Wieczerzak.

Jestem mamą trójki dzieci i każdego dnia staram się znaleźć choć trochę przestrzeni dla siebie – na modlitwę, na odpoczynek, na refleksję, na pracę, na tworzenie i na rozwijanie swoich pasji.

 

Nie zawsze jednak tak było. Wiem, co to znaczy z frustracją i zniechęceniem pchać przed sobą wózek i wściekać się na cały świat, że jestem zmęczona, a znikąd nie nie nadchodzi pomoc. Znam smak wewnętrznego otępienia, kiedy po prostu nic się człowiekowi nie chce, choć wszyscy na około trąbią, że życie jest piękne i mam za co Bogu dziękować. Dziewięć lat macierzyństwa nauczyło mnie jednak do takich chwil zwątpienia odpowiedniego dystansu.

Mimo że do dziś zdarza mi się stracić w macierzyństwie równowagę, zrealizowałam już kilka ważnych dla mnie celów. W maju 2014 roku na przykład obroniłam doktorat na Wydziale Polonistyki UJ. Jestem redaktorką kilku książek. Mam na swoim koncie parę publikacji. Nie to jednak cieszy mnie najbardziej!!!

Najbardziej cieszy mnie to, że dzięki zatrzymaniu, jakie dał mi czas spędzony w domu z dziećmi, odkryłam, czym naprawdę chcę się w życiu zajmować i konsekwentnie robię to codziennie krok po kroku.

Chcesz wiedzieć, jak to się stało, że zamiast badać literaturę, inspiruję inne mamy do rozwoju i pomagam im czerpać z życia to, co najlepsze?

Przewiń do góry