Miło Cię tu gościć!

Monika Myszka Wieczerzak animator rozwoju osobistego

Nazywam się Monika Myszka-Wieczerzak.

Jestem towarzyszką w podróży wewnętrznej, założycielką rozwojowej agroturystyki Dom Dobre Miejsce w Zawoi pod Babią Górą, autorką refleksyjnego tomiku miniatur literackich pt. „Trzykropki”.

Po obronie doktoratu z literaturoznawstwa na Wydziale Polonistyki UJ postanowiłam iść swoją własną drogą – niekoniecznie wytyczoną przez dotychczasowe doświadczenie zawodowe i wykształcenie. Stałam się projektantką rozwojowych doświadczeń i stworzyła m. in. Roczny Program Rozwojowy dla Mam w oparciu o autorski projekt Domowych Pomieszczeń.

Na przestrzeni ostatnich lat zrealizowałam też swoje wielkie marzenie – przy dużym wsparciu męża założyłam przy naszym domu rodzinnym rozwojową agroturystykę. To miejsce, gdzie można wynająć pokój, zatrzymać się na chwilę, odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody, ruszyć na szlak – ten górski, ale też ten wewnętrzny, w głąb siebie.

Poprzez różne inicjatywy rozwojowe online i offline chcę pomagać moim Czytelnikom przecierać ścieżki samopoznania. Pokazuję, jak bezpiecznie bujać w obłokach, zatrzymywać się na tym, co ważne i lekko stąpać po ziemi.

Podpowiadam twórczym, wrażliwym duszom, jak pielęgnować bogate życie wewnętrzne.

Ludzie mówią, że mój spokój uspokaja.

Taka ze mnie cicha woda. Miłośniczka wielokropków, językowych smaczków i metafor. Lubię poruszać w ludziach czułe struny słowami. Pisanie to mój ulubiony stan skupienia.

Przestrzenią, w której możemy się jeszcze bliżej poznać, są refleksyjne Listy pisane z werandy. To więcej niż zwykły newsletter. To osobista korespondencja, w której odsłaniam przed moimi Czytelnikami kawałek duszy i opowiadam o mojej drodze do Boga, do ludzi, do siebie.

Dołącz do grona moich adresatów, żeby co tydzień otrzymywać świeżą porcję doniesień z moich wewnętrznych podróży i uzyskać hasło do tajnej strony z listami archiwalnymi.

Scroll to Top