Jeszcze raz dziękuję i proszę!

Juhuuuuuu! Subskrypcja do mojej listy została potwierdzona!

Pobierz i przeczytaj fragment mojej książki, którą piszę dla mam takich, jak Ty.

Po prostu kliknij w okładkę e-booka obok i już będzie Twój!

Chcę również byś wiedziała, że to dla mnie ogromny zaszczyt być gościem w Twojej skrzynce pocztowej. Jeżeli zechcesz, możemy pozostać w stałym kontakcie. Co pewien czas (nie częściej niż raz w tygodniu) wypuszczam z DoM-owego okna Motywującą Pocztówkę - rozwojowy newsletter dla mam, które dbają o swoje wnętrze i poszukują w swoim macierzyństwie więcej przestrzeni dla siebie.

Dokładam wszelkich starań, by szata graficzna oraz treść moich listów wnosiła maksimum dobrej energii w życie moich Czytelniczek. Będziesz dowiadywać się o nowych artykułach na stronie DoM Dobre Miejsce oraz o innych moich rozwojowych inicjatywach kierowanych do mam.

Jeśli w którymkolwiek momencie uznasz, że dostarczane przez mnie informacje nie odpowiadają na Twoje oczekiwania, zawsze w łatwy sposób będziesz mogła się wypisać. Wierzę, że Ty sama wiesz, co dla Ciebie najlepsze i szanuję to. Dobra wiadomość jest taka, że niezależnie od Twoje decyzji w przyszłości - wszystkie darmowe materiały, które pobierzesz na tej stronie, już zawsze będą Twoje!

Spodziewaj się pierwszej Pocztówki już niebawem. W razie jej braku, upewnij się, czy przez pomyłkę nie została przekierowana do folderu SPAM i najlepiej dodaj mojego maila monika@domdobremiejsce.pl do listy swoich kontaktów.

Uściski,
Monika

Scroll to Top