Klucze do bloga

 

Rozgość się…

 
Jeśli szukasz kreatywnych rozwiązań, po to by rozwijać siebie jako człowieka, to zapewniam Cię, że trafiłeś w Dobre Miejsce.
 
Znajdziesz tu wiele cennych refleksji, które pomogą Ci zastanowić się nad swoim życiem i uczynić jeszcze bardziej sensownym i wartościowym.
 
Chciałabym dzielić się z Tobą moim afirmatywnym spojrzeniem na świat i zapewniam Cię, że nie jest to tylko pusty optymizm. Życie bywa trudne, ale zawsze jest darem, który warto wciąż głębiej odkrywać i rozwijać. Jak zapakowany prezent…
 
Rozgość się więc wśród aktualnych wpisów, poszperaj w Domowym Archiwum, przeglądaj blog wg Tematów w prawej kolumnie. Jeśli Ci się tu spodoba, możesz  za-DoM-owić się na dobre i zostać obserwatorem bloga.
 
Zachęcam, byś w moim imieniu, zapraszał tutaj innych.  
Jeśli chcesz poznać bliżej ideę, która przyświeca mi przy tworzeniu bloga, zajrzyj do wpisów opatrzonych etykietą: geneza DDM oraz dom-idea.
 
 

Pracuj nad wnętrzem…

 
Wnętrze człowieka jest jak dom. Możesz czuć się w nim dobrze albo ciągle z niego uciekać. Może być uporządkowane i funkcjonalne – dające poczucie bezpieczeństwa. Albo zaniedbane i zrujnowane –
– chylące się ku upadkowi.
 
Jedno jest pewne. Bardzo dużo zależy od jego właściciela!!!
 
W ramach mojego bloga, a więc w wirtualnych murach tego DoM-u, chcę Cię zachęcać do dzielnego wzięcia życia w swoje ręce. W tym sensie jest to blog „rękodzielniczy”.
Namawiam Cię do tego, byś twórczo pracował nad swoim wnętrzem. Buduj je, ulepszaj, upiększaj. Odkryj jego możliwości. Uporządkuj, jeśli trzeba. W tym sensie jest to blog „wnętrzniarski”.

 

Wpisy na blogu były kiedyś uporządkowane według kategorii, będących nazwami pomieszczeń. Z czasem pomysł rozwoju w rytmie Domowych Pomieszczeń wyewoluował w Roczny Program Rozowjowy dla mam. Więcej o pomyśle Pomiesczeń przeczytasz we wpisach opatrzonych tą etykietą.
 
 

Otwieraj okna i drzwi…

 
Potraktuj każdego posta jak okno, które poprowadzi Cię w głąb tego bloga i mojej wizji rozwoju, ale także da Ci możliwość zajrzeć w głąb Twojego wnętrza
 
Jeśli odejdziesz stąd choć trochę pokrzepiony, zainspirowany i zmotywowany do tego, by twórczo i świadomie żyć, moja misja będzie się spełniać.
 
 

Buduj relacje…

 
Piszę tego bloga, po to by inspirować Cię do TWÓRCZEJ PRACY NAD WNĘTRZEM.
 
Wierzę, że rozwijamy siebie najlepiej, wtedy gdy robimy to
 
  • z innymi,
  • poprzez innych
  • i dla innych.
Dlatego zachęcam Cię do tego, byś współtworzył to miejsce.
 
Zostawiając komentarz i dzieląc się swoją opinią, przemyśleniami, doświadczeniem, budujesz tę przestrzeń.
 
Pragnę rozwijać się tutaj razem z Tobą!
 
 
(fot.unsplash)

About The Author

Scroll to Top